:: O Nas :: Pomoc :: FAQ :: Regulamin :: FORUM :: Promocje :: Cennik :: Statystyki :: Program Partnerski :: Kontakt::

.:
Menu :.
Strona główna
O Nas
- dlaczego LinkiSEO.pl ?

Pomoc
FAQ
Regulamin
Forum
Promocje
Cennik
Program Partnerski
Kontakt
Statystyki ogólne

.: Logowanie :.Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
P R O M O C J E

KATALOGOWANIE

2 strony w cenie 1 - tylko 20 zł !
* dotyczy rejestracji w systemie

Zarejestruj się
- otrzymujesz 20 zł na start !
więcej...
------------------------------------------
POLIGRAFIA

1000 wizytówek tylko 150,00 zł !
1000 kart rabatowych z kodami kreskowymi - tylko 420,00 zł ! *
* ceny netto
więcej...
------------------------------------------
OPTYMALIZACJA WWW

już od 90,00 zł netto !
więcej...
------------------------------------------
ABONAMENTY NA
KATALOGOWANIE STRON


więcej...
------------------------------------------
Wkrótce kolejne promocje !!!
doładuj komórkę

Polecamy:

Wizytówki

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

1. Dlaczego moje strony są dodawane z niewielką skutecznością?

Jest wiele czynników, które na to wpływają. Głównym jest na pewno dobór podkategorii do dodawanej strony. Należy wpisać możliwie jak najwięcej pasujących kategorii. Aby zasięgnąć pomysłów na nazwy kategorii, polecamy udać się na przykładowy katalog (np. www.qlweb.info) i skorzystać z wyszukiwarki bądź listy kategorii i podkategorii. Przykładowa lista kategorii dla strony zajmującej się pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych (wielkość liter jest nieistotna):

pozycjonowanie stron www
tworzenie stron www
pozycjonowanie stron
tworzenie stron
pozycjonowanie strony
tworzenie www
pozycjonowanie www
tworzenie serwisów
pozycjonowanie
usługi informatyczne
usługi
internet

Innym czynnikiem wpływającym na skuteczność jest poprawność opisu (najlepiej, by posiadał od 200 do 300 znaków - minimum absolutne, to 150 znaków na opis) i słów kluczowych (najlepiej od 200 do 250 znaków).

2. Czemu dane dotyczące mojej strony się zmieniły?
Dość często administrator systemu, przeglądając strony, poprawi i rozbuduje listę kategorii, dzięki czemu możliwa jest większa skuteczność przy dodawaniu do katalogów. To jest jeden z elementów reklamowanego na głównej stronie wsparcia technicznego. Jednak należy pamiętać, by liczyć przede wszystkim na siebie i samemu zadbać o bogatą listę podkategorii.

3. Skąd wynikają inne błędy (nieodczytane tokeny, braki skryptów dodających)?
Błędy biorą się z faktu, iż różne katalogi oparte są na zmodyfikowanych wersjach skryptu. Nie wszystkie katalogi będące w bazie systemu zostały przez nas zweryfikowane, ale jest to czynione nieustannie. Każdy błąd jest zgłaszany administratorowi systemu - jeśli błędy się powtarzają, to następuje weryfikacja i ewentualne dopasowanie działania systemu do katalogu. Lista katalogów jest niezwykle obszerna, dlatego weryfikacja listy jest zajęciem czasochłonnym. Należy podkreślić, że skuteczność jest kilka razy wyższa niż przy konkurencyjnych systemach i ciągle rośnie.

4. Wpis został dodany, ale gdy klikam na odsyłacz do wpisu, to go nie widzę. Czemu?
Bardzo często katalogi są moderowane i dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora wpis zostaje dodany. Jednocześnie jeśli katalog zawiera w danej kategorii wiele wpisów - są one podzielone na kilka podstron wyników. Odsyłacz wskazuje na stronę pierwszą z wynikami w dodanej podkategorii, natomiast dodawane ostatnio wpisy znajdują się na ostatniej podstronie wyników - szukaj klikając na ostatnią podstronę w katalogu.

5. Dodałem stronę, czekam i nie ma żadnych dodanych wpisów. Kiedy się pojawią?
Pierwsze wpisy powinny pojawić się w ciągu 24h po aktywacji strony przez administratora (lub 1 dzień później, jeśli kolejka dodawanych stron jest spora).

6. Zauważyłem, że dodawanie przy mojej stronie zatrzymało się na pięćdziesięciu katalogach. Czemu?
Jest to ograniczenie, które jest nakładane automatycznie na wszystkie zakładane konta. Jako wersja demonstracyjna (darmowa) system dodaje ograniczoną ilość wpisów. Wszelkie ograniczenia zostają usunięte natychmiast po jakiejkolwiek wpłacie.

8. Uważam, że skuteczność dodawania jest zbyt niska.
Polecam zajrzeć do konkurencji - sprawdzaliśmy - spotykaliśmy się z o wiele większą ilością błędów przy dodawaniu. Nikt nie jest w stanie zapewnić wysokiej skuteczności na tak sporej liście niezweryfikowanych ręcznie katalogach (stąd ta weryfikacja). Z resztą nic nie tracisz na błędach - i tak Twój wpis będzie dodany do wszystkich poprawnie działających katalogów znajdujących się w bazie. Ilość katalogów w bazie ciągle rośnie. Biorąc pod uwagę bardzo niskie ceny oferowane w systemie LinkiSEO.pl oraz różne promocje - stosunek wydajności do ceny jest niezwykle atrakcyjny.

9. Ile to kosztuje? Za co płacę?
Dla każdej osoby, która się rejestruje, dodawany jest gratis w wysokości 20 zł, co pozwala na dodanie jednej strony do katalogowania (dopóki nie zostanie aktywowane konto poprzez jakąkolwiek wpłatę, dodawanie zatrzyma się na pięćdziesięciu dodanych wpisach). Każda następna strona to koszt 20 zł. Co dostajecie za te 20 zł? Jest to jednorazowy koszt dodania strony do systemu - płacisz raz za jedną stronę, żadnych dodatkowych kosztów. Opłata obejmuje sukcesywne dodawanie wpisów do wszystkich katalogów znajdujących się w bazie + do katalogów, które będą dodawane do systemu przed zakończeniem cyklu dodawania Twojej strony. Jeśli cykl dodawania zakończy się - strona nie zostanie już dodana do nowych katalogów, które pojawią się w naszej bazie po fakcie zakończenia cyklu.
Aby dodać stronę do nowych katalogów - należy usunąć ją z systemu i dodać ponownie. Jeśli brakuje środków na koncie - należy je zasilić kodem dołądowującym.

10. Moje dodawanie zatrzymało się.
Sprawdź datę dodania Twojej strony do systemu oraz jaką ilość wpisów dziennie zdefiniowano. Następnie sprawdź w statystykach ilość dodanych wpisów dla Twojej strony.
Jeśli data dodania strony do systemu jest przynajmniej półtora miesiąca starsza od daty zatrzymania dodawania, ilość Twoich wpisów dziennie była wysoka (15-20) i ilość dodanych wpisów w statystykach jest również spora (np. 1500) - istnieje spore prawdopodobieństwo, że strona po prostu zakończyła swój cykl dodawania do wszystkich katalogów w bazie.
Jeśli masz jednak wątpliwości co do tego czy cykl faktycznie się zakończył - skontaktuj się z administracją serwisu.


Administracja
LinkiSEO.pl
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © LinkiSEO.pl Strona główna | O Nas | Pomoc | FAQ | Regulamin | FORUM | Program Partnerski | Statystyki | Kontakt