:: O Nas :: Pomoc :: FAQ :: Regulamin :: FORUM :: Promocje :: Cennik :: Statystyki :: Program Partnerski :: Kontakt::

.:
Menu :.
Strona główna
O Nas
- dlaczego LinkiSEO.pl ?

Pomoc
FAQ
Regulamin
Forum
Promocje
Cennik
Program Partnerski
Kontakt
Statystyki ogólne

.: Logowanie :.Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
P R O M O C J E

KATALOGOWANIE

2 strony w cenie 1 - tylko 20 zł !
* dotyczy rejestracji w systemie

Zarejestruj się
- otrzymujesz 20 zł na start !
więcej...
------------------------------------------
POLIGRAFIA

1000 wizytówek tylko 150,00 zł !
1000 kart rabatowych z kodami kreskowymi - tylko 420,00 zł ! *
* ceny netto
więcej...
------------------------------------------
OPTYMALIZACJA WWW

już od 90,00 zł netto !
więcej...
------------------------------------------
ABONAMENTY NA
KATALOGOWANIE STRON


więcej...
------------------------------------------
Wkrótce kolejne promocje !!!
doładuj komórkę

Polecamy:

Wizytówki

O Nas

System Katalogowania (dodawania stron do katalogów w sieci Internet) LinkiSEO.pl jest obecnie najbardziej zaawansowanym i skutecznym systemem dostępnym w Polsce. Jego efektywność potwierdzają sami użytkownicy oraz szereg testów i porównań jakie sami cały czas wykonujemy.

Dlaczego system LinkiSEO.pl jest inny od pozostałych ?

Przede wszystkim oparty jest o sporą wiedzę i doświadczenie twórców oraz o znajomość algorytmów pracy robotów sieciowych. System różni się od innych również tym, że posiada wbudowane zabezpieczenia chroniące mniej doświadczonych użytkowników przed nieporządanymi efektami nieprawidłowego katalogowania strony takimi jak filtry Google, SandBox czy "Ban" strony.
Wielu użytkowników naszego systemu wybrało właśnie nas po przykrych doświadczeniach z innymi formami katalogowania.
Oferujemy (oprócz samych usług takich jak katalogowanie) zaawansowane wsparcie techniczne oraz administracyjny system kontroli jakości usługi na każdym jej etapie.

System LinkiSEO.pl w zakresie katalogowania inteligentnie dopasowuje wpisy do kategorii istniejących w katalogach, do których dodaje dany wpis, dzięki czemu strony dodawane nie są odrzucane przez moderatorów katalogów i traktowane są na równi z dodawanymi ręcznie.

Tylko w naszym systemie dostępne jest zaawansowane podlinkowywanie wpisów, które uprzednio dodane zostały do katalogów w procesie katalogowania. Dzięki tej opcji roboty sieciowe szybciej znajdują nasze dodane do katalogów wpisy i indexują je, co przekłada się z kolei na wyniki w pozycjach strony na dane słowa i frazy.

LinkiSEO.pl posiadają rozbudowany system zarządzany przez administratorów - ludzi. Dzięki temu możemy zaoferować jako jedyni na rynku w tej dziedzinie najlepsze wsparcie techniczne i pomoc.

Dzięki rozbudowanemu systemowi raportowania błędów do administratora, skrypty dodające są dopasowywane do coraz to innych katalogów. System jest bardzo skuteczny przy dodawaniu stron do katalogów - wystarczy stosować się tylko do naszych zaleceń opisanych szerzej w dziale Pomoc.
Wszystkie dodawane strony i wpisy przed fizycznym uruchomieniem procesu dodawania są każdorazowo weryfikowane przez naszą administrację. Dzięki temu ryzyko nieprawidłowej konfiguracji procesu katalogowania maleje a skuteczność i wyniki rosną. To kolejny aspekt, który zasadniczo różni nasz system od wszystkich innych na rynku.

Oferujemy uczciwy i atrakcyjny Program Partnerski dla naszych użytkowników, dzięki któremu mogą oni zarabiać oraz czerpać wysokie korzyści ze współpracy z naszym systemem.

Do całokształtu faktów, o których mowa wyżej dodać należy kompleksowość naszych usług. Poszerzona ostatnio oferta obejmuje wszystko to, czego potrzebować mogą nasi użytkownicy w zakresie skutecznego pozycjonowania i optymalizacji swoich stron i serwisów internetowych. Ponadto zaoferowaliśmy również usługi komplementarne jak hosting i monitoring stron oraz całych serwerów a także usługi mogące zainteresować użytkowników jak poligrafia.

Wybór naszego systemu motywuje nas do dalszych prac i usprawnień mających na celu podniesienie efektywności jeszcze bardziej, dostarczenie jeszcze większej ilości opcji dla użytkownika przy jednoczesnym bezkompromisowym podejściu do naszej polityki bezpieczeństwa wszystkich świadczonych przez nas usług.

Dziękujemy za korzystanie z naszego systemu oraz usług.
Życzymy wszystkim użytkownikom wielu sukcesów w pozycjonowaniu swoich stron i serwisów.

Administracja
LinkiSEO.pl

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © LinkiSEO.pl Strona główna | O Nas | Pomoc | FAQ | Regulamin | FORUM | Program Partnerski | Statystyki | Kontakt