:: O Nas :: Pomoc :: FAQ :: Regulamin :: FORUM :: Promocje :: Cennik :: Statystyki :: Program Partnerski :: Kontakt::

.:
Menu :.
Strona główna
O Nas
- dlaczego LinkiSEO.pl ?

Pomoc
FAQ
Regulamin
Forum
Promocje
Cennik
Program Partnerski
Kontakt
Statystyki ogólne

.: Logowanie :.Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
P R O M O C J E

KATALOGOWANIE

2 strony w cenie 1 - tylko 20 zł !
* dotyczy rejestracji w systemie

Zarejestruj się
- otrzymujesz 20 zł na start !
więcej...
------------------------------------------
POLIGRAFIA

1000 wizytówek tylko 150,00 zł !
1000 kart rabatowych z kodami kreskowymi - tylko 420,00 zł ! *
* ceny netto
więcej...
------------------------------------------
OPTYMALIZACJA WWW

już od 90,00 zł netto !
więcej...
------------------------------------------
ABONAMENTY NA
KATALOGOWANIE STRON


więcej...
------------------------------------------
Wkrótce kolejne promocje !!!
doładuj komórkę

Polecamy:

Wizytówki

Pierwsze kroki w LinkiSEO.pl

Jesteś tu nowy i nie wiesz od czego zacząć ?
Nie ma problemu. Poniżej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby poprawnie zarejestrować się w systemie, dodać swoje strony, poprawnie skonfigurować wszystkie opcje, aktywować system oraz doładowywać go kodami zakupionymi poprzez system obsługi płatności Dotpay.

1. REJESTRACJA

Aby zacząć pracę musisz zarejestrować się w systemie. Poniżej rysunek przedstawia pole gdzie należy kliknąć - Zarejestruj się.

Rejestracja_krok 1

Wypełniasz pola rejestracyjne według podanego niżej szablonu.

rejestracja_krok 2

Po wprowadzeniu danych - klikasz "Zarejestruj się"

UWAGA
Jeśli system zwróci Ci informację, że nie możesz się zarejestrować ponieważ jeden użytkownik może mieć tylko 1 konto w systemie, a Ty masz pewność, że wcześniej żadne konto u nas nie było rejestrowane - napisz e-mail na jeden z adresów podanych w kontakcie podając w nim wszystkie swoje dane, które zostały uprzednio wprowadzone w polach rejestracji.
Pomożemy założyć konto i poinformujemy o tym zwrotnie na e-mail.

2. DODAJ STRONĘ

Po zarejestrowaniu konta zaloguj się na nie wpisując LOGIN (górne pole) i HASŁO (dolne pole) w polach do tego przeznaczonych na stronie głównej serwisu.
Następnie klikasz "Dodaj stronę" w menu Panelu użytkownika.

UWAGA: zapoznaj się z regulaminem dodawania stron. Nie dodawaj stron w budowie, nie działających, z treściami niezgodnymi z opisem, treściami zakazanymi itd. Oszczędź swój i nasz czas, gdyż taka strona i tak nie zostanie aktywowana w systemie.

Jeśli nie masz pewności co do swojej strony lub chcesz zasięgnąć naszej indywidualnej opinii - prosimy pisać na jeden z adresów e-mail podanych w KONTAKCIE.


Pole dodawania strony powinno wyglądać tak jak na ilustracji poniżej:

dodawanie strony

Wypełniając pola zwróć szczególną uwagę na opisy znajdujące się NAD polami. Znajdują się tam istotne informacje. Po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij "Dodaj stronę".
Musisz skonfigurować swoją nową stronę ! Zostaniesz o to poproszony linkiem "KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOKOŃCZYĆ KONFIGURACJĘ STRONY" zaraz po poprawnym dodaniu strony do systemu. Bez uzupełnienia tych opcji strona nie zostanie aktywowana.

PROBLEM ?
Po dodaniu strony otrzymujesz komunikat, że strona zawiera nieprawidłowe treści ?
Zapoznaj się z regulaminem - może Twoja strona rzeczywiście zawiera nieprawidłowe treści ?

Jeśli jesteś pewien, że system się pomylił (zdarza się czasami) zachęcamy do napisania do nas e-maila na adres znajdujący się w kontakcie. Podaj w nim adres swojej strony - po weryfikacji otrzymasz instrukcję jak dodać Twoją stronę do systemu.

3. EDYTUJ STRONĘ

Poniżej widzisz pełny obraz formularza opcji ustawienia dla strony. To już ostatni krok dzielący Cię przed aktywowaniem strony w systemie i rozpoczęcia pracy nad jej katalogowaniem.

edycja1

W sekcji pierwszej (powyżej) możesz jeszcze wciąż skorygować ilość dziennych wpisów dla Twojej strony. Zalecamy nie przekraczania ilości 10 na dobę chyba, że Twoja strona istnieje w sieci już co najmniej 6-12 miesięcy i prowadzi do niej już sporo linków zwrotnych. Wówczas możesz ustawić nawet 20 wpisów na dobę.

Zachęcamy do aktywowania systemu statystyk dla strony. Więcej na ten temat w tekscie na stronie Edycji (powyżej) Aby aktywować kliknij "Aktywuj system" pod tekstem opisu statystyk.

Przemyśl dokładnie podkategorie, do jakich chcesz dodawać swoją stronę. Możesz dodać ich aż 30. Jeśli nie masz pewności jakie kategorie wybrać i jakie mają szanse istnieć w katalogach - wejdź do przykładowego katalogu qlweb.pl gdzie eksplorując jego drzewo kategorii łatwiej znajdziesz właściwe nazwy dla swoich. Po wpisaniu podkategorii zgodnie z instrukcją nad polem kliknij "Dodaj podkategorie". Listę wprowadzonych podkategorii zobaczysz na stronie edycji.

Po wprowadzeniu podkategori musisz jeszcze zdefiniować przynajmniej 1 zestaw opisów dla Twojej strony. Jak widzisz na rysunku poniżej pola zestawów opisów znajdują się bezpośrednio POD polem podkategorii.
edycja2
Zestawów opisów możesz dodać tyle ile chcesz. Zalecamy abyś stworzył przynajmniej 2 zestawy dla swojej strony różniące się nieco treściami. Nie ma z kolei sensu zupełnego dodawanie więcej niż 4-5 zestawów opisów.

UWAGA: Zwróć szczególną uwagę na ilości znaków podane w nawiasach NAD polami wpisywania treści. Ilości definiują minimalną i maksymalną ilość, jaka może być wprowadzona w polach.
Po wypełnienie pól zestawu opisów klikasz "Dodaj zestaw".

Jeśli wprowadzisz nieprawidłowo zestaw opisów i klikniesz "Dodaj zestaw" błąd z informacją co jest źle pojawi się na samej górze strony EDYCJI.
Przedstawia to rysunek poniżej:

błędy
Poprawnie dodany zestaw opisów znajdzie się widoczny POD polem wprowadzania podkategorii.
Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie sprawdź w Panelu użytkownika "Moje strony". Powinna znaleźć się tam lista Twoich stron. Twoja nowa strona prawidłowo dodana i skonfigurowana widnieć będzie ze statusem: "Oczekiwanie na aktywację".
Jeśli masz status mówiący "Oczekiwanie na uzupełnienie danych" - oznacza to, że źle została przeprowadzona konfiguracja strony. Najczęściej jest to niepoprawnie dodany zestaw opisów !
Kliknij ikonkę edycji strony (ołówek) i wprowadź poprawnie zestaw opisów lub jeśli chodziło o podkategorie - dodaj je.

To wszystko. Poczekaj cierpliwie na aktywację strony i zestawu opisów przez naszą administrację. Loguj się potem do Panelu użytkownika np. co kilka dni i sprawdzaj swoje wyniki klikając "Statystyki" (jeśli masz je aktywne, ikonka lupy).

UWAGA !

Jeśli nie zakupiłeś jeszcze żadnego kodu doładowującego
- system działać będzie w wersji demonstracyjnej i dokona dodania wpisów do tylko 50 katalogów !

Jak najszybciej KUP KOD DOŁADOWUJĄCY np. za 20 zł, aby w pełni aktywować system katalogowania do wszystkich katalogów w bazie serwisu.

KOD DOŁADOWUJĄCY zakupisz po zalogowaniu się do panelu klikając logo DotPay.


Administracja
LinkiSEO.pl

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © LinkiSEO.pl Strona główna | O Nas | Pomoc | FAQ | Regulamin | FORUM | Program Partnerski | Statystyki | Kontakt