:: O Nas :: Pomoc :: FAQ :: Regulamin :: FORUM :: Promocje :: Cennik :: Statystyki :: Program Partnerski :: Kontakt::

.:
Menu :.
Strona główna
O Nas
- dlaczego LinkiSEO.pl ?

Pomoc
FAQ
Regulamin
Forum
Promocje
Cennik
Program Partnerski
Kontakt
Statystyki ogólne

.: Logowanie :.Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
P R O M O C J E

KATALOGOWANIE

2 strony w cenie 1 - tylko 20 zł !
* dotyczy rejestracji w systemie

Zarejestruj się
- otrzymujesz 20 zł na start !
więcej...
------------------------------------------
POLIGRAFIA

1000 wizytówek tylko 150,00 zł !
1000 kart rabatowych z kodami kreskowymi - tylko 420,00 zł ! *
* ceny netto
więcej...
------------------------------------------
OPTYMALIZACJA WWW

już od 90,00 zł netto !
więcej...
------------------------------------------
ABONAMENTY NA
KATALOGOWANIE STRON


więcej...
------------------------------------------
Wkrótce kolejne promocje !!!
doładuj komórkę

Polecamy:

Wizytówki

Pomoc - Dodawanie stron, edycja, aktywacja

Odwiedź PIERWSZE KROKI - znajdziesz tu doskonały przewodnik z ilustracjami, który pomoże Ci w pełni rozpocząć pracę z systemem zaczynając od rejestracji w systemie, poprzez dodanie swojej strony i jej konfiguracji aż do podstawowych informacji na temat płatności - wszystko co musisz wiedzieć, aby zacząć skutecznie korzystać z zaawansowanego systemu jakim są LinkiSEO.pl

Strona główna pomocy

Spis Działów Pomocy:

Rejestracja w systemie
Dodawanie stron, edycja, aktywacja
Płatności
Panel użytkownika
Statystyki stron

Dodawanie, edycja, aktywacja stron

Aby móc dodać stronę do systemu, należy dysponować odpowiednimi środkami pieniężnymi na koncie.

Etap 1
W celu dodania strony, należy podać jej poprawny, działający adres.
Adres musi zawierać frazę "http://" na początku oraz "/" na końcu. Dla wybranego adresu należy określić ilość dodawanych wpisów dziennie oraz opcję, czy ma zostać podjęta próba dodania kilku wpisów do jednego katalogu (przydatna funkcja zwiększająca szansę indeksacji). Po określeniu tych ustawień, można dodać stronę i przejść do edycji pozostałych.

Etap 2
Kolejnym etapem jest dodawanie podkategorii. Jest to bardzo ważny element, który znacząco wpływa na skuteczność w dodawaniu i należy mu poświęcić szczególną uwagę. Podkategorie należy podawać w słupku, jedna pod drugą lub można dodawać je pojedynczo.
Należy podać ich możliwie jak najwięcej (maksymalnie 30) - ale tylko takie, które pasują do dodawanej strony - w przeciwnym razie istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wpis zostanie odrzucony lub strona nie zostanie zaakceptowana przez administratorów LinkiSEO.pl.
Aby zobaczyć typowy rozkład kategorii i podkategorii, polecamy odwiedzenie serwisu www.qlweb.info.

Etap 3
Następnie należy podać przynajmniej jeden zestaw opisów, a najlepiej kilka różnych jego wersji. W skład zestawu wchodzi tytuł strony, jej opis i słowa kluczowe. Przy dodawaniu do katalogu zostanie wylosowana jedna z podanych wersji - ma to na celu zapewnienie różnorodności dodawanych wpisów.
Należy zwrócić uwagę na wymagane limity długości poszczególnych elementów.
Więcej na ten temat oraz obrazowa instrukcja jak dodać zestwa opisu w dziale Pierwsze Kroki.

Etap 4
Po uzupełnieniu wszystkich pól należy oczekiwać na aktywację strony przez administratora. Aby edytować później jej ustawienia, należy kliknąć na ikonkę ołówka w "Moje strony ".
Można zatrzymać dodawanie strony do katalogów poprzez ikonkę czerwonego światła oraz wznowić ikonką zielonego.

Usuwanie stron
W celu usunięcia strony, wybierz ikonkę krzyżyka obok strony do usunięcia i następnie potwierdź operację. Pamiętaj, że po usunięciu strony, która została już aktywowana, pieniądze nie są zwracane.

Aktywacja stron
W systemie LinkiSEO.pl wszystkie strony i zestawy opisów są aktywowane przez administrację serwisu. Przed aktywacją sprawdzana jest poprawność wszystkich ustawień oraz zgodność treści strony z opisami i regulaminem.

Jeśli przy swojej stronie widzisz:
Oczekiwanie na uzupełnienie danych - oznacza to, że nie masz uzupełnionych wszystkich wymaganych danych dla swojej strony. Najprawdopodobniej nie masz poprawnie dodanego zestawu opisu lub podkategorii - sprawdź i uzupełnij dane.

Oczekiwanie na aktywację - bardzo dobrze. Dane zostały wprowadzone poprawnie i strona oczekuje na aktywację przez administrację. Nie powinno to zająć dłużej nić 24h.

Dodawanie - strona jest aktywna i trwa jej cykl dodawania. Możesz sprawdzać jej statystyki i obserwować proces katalogowania i jego skuteczność.

UWAGA !
W razie pytań lub problemów związanych z omawianymi tutaj funkcjami, na które nie ma odpowiedzi w dziale Pomoc ani w dziale FAQ - skontaktuj się z administracją na jeden z dostępnych adresów e-mail:

linkiseo@microproject.pl lub admin@linkiseo.pl


 
Wszelkie prawa zastrzeżone © LinkiSEO.pl Strona główna | O Nas | Pomoc | FAQ | Regulamin | FORUM | Program Partnerski | Statystyki | Kontakt