:: O Nas :: Pomoc :: FAQ :: Regulamin :: FORUM :: Promocje :: Cennik :: Statystyki :: Program Partnerski :: Kontakt::

.:
Menu :.
Strona główna
O Nas
- dlaczego LinkiSEO.pl ?

Pomoc
FAQ
Regulamin
Forum
Promocje
Cennik
Program Partnerski
Kontakt
Statystyki ogólne

.: Logowanie :.Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
P R O M O C J E

KATALOGOWANIE

2 strony w cenie 1 - tylko 20 zł !
* dotyczy rejestracji w systemie

Zarejestruj się
- otrzymujesz 20 zł na start !
więcej...
------------------------------------------
POLIGRAFIA

1000 wizytówek tylko 150,00 zł !
1000 kart rabatowych z kodami kreskowymi - tylko 420,00 zł ! *
* ceny netto
więcej...
------------------------------------------
OPTYMALIZACJA WWW

już od 90,00 zł netto !
więcej...
------------------------------------------
ABONAMENTY NA
KATALOGOWANIE STRON


więcej...
------------------------------------------
Wkrótce kolejne promocje !!!
doładuj komórkę

Polecamy:

Wizytówki

Pomoc - Panel użytkownika - opis funkcji menu.

Odwiedź PIERWSZE KROKI - znajdziesz tu doskonały przewodnik z ilustracjami, który pomoże Ci w pełni rozpocząć pracę z systemem zaczynając od rejestracji w systemie, poprzez dodanie swojej strony i jej konfiguracji aż do podstawowych informacji na temat płatności - wszystko co musisz wiedzieć, aby zacząć skutecznie korzystać z zaawansowanego systemu jakim są LinkiSEO.pl

Strona główna pomocy

Spis Działów Pomocy:

Rejestracja w systemie
Dodawanie stron, edycja, aktywacja
Płatności
Panel użytkownika
Statystyki stron

Panel użytkownika - omówienie funkcji menu:

Moje strony
W tym miejscu otrzymujesz wgląd do listy wszystkich Twoich stron dodanych do systemu LinkiSEO.pl
W tabeli podany jest adres strony, podkategorie wpisane w konfiguracji, ilość wpisów na dobę dla tej strony oraz podstawowe funkcje administrujące takie jak: wejście do statystyk (lupa), wejście do edycji (ołówek), usunięcie strony z systemu (krzyżyk) oraz zatrzymanie dodawania (czerwony stop).

Dodaj stronę
W tym miejscu możesz dodać swoją stronę lub kolejną stronę do systemu LinkiSEO.pl
Szczegółowa i obrazowa instrukcja dodawania strony znajduje się w dziale Pierwsze Kroki.

Generuj raport

Oprócz przeglądania statystyk danej strony, możliwe jest również generowanie na ich podstawie raportów w formacie TXT (pliki tekstowe) lub CSV (wartości rozdzielone przecinkami). W tym celu należy wybrać opcję Generuj raport, zaznaczyć odpowiedni format, zaznaczyć przynajmniej jeden element, który ma znaleźć się w raporcie (piąta opcja dostępna tylko dla stron, u których aktywowano szczegółowe statystyki) i wybrać stronę.
Po wybraniu Generuj raport, można za pomocą wyświetlonego linku pobrać plik z raportem na dysk swojego komputera (prawy przycisk myszy na plik i najczęściej opcja Zapisz element docelowy jako...).

Zaproponuj katalog

Istenieje możliwość proponowania nowych katalogów do systemu, przy czym należy pamiętać, aby umieć zdefiniować rodzaj użytego skryptu w danym katalogu i to poprawnie uczynić przy dodawaniu listy adresów katalogów. Katalogi trafiają do weryfikacji przez administratora i dopiero po jego zaakceptowaniu stan konta jest zwiększany o kwotę, która jest wypłacana za zaakceptowany katalog.
Za prawidłowo zaproponowany katalog, który zostanie przyjęty do naszej bazy płacimy użytkownikowi 0,50 zł na jego konto.

Uwaga !
Nadużycia, przesyłanie adresów stron, które nie są katalogami, błędny dobór skryptów będą karane obciążeniami finansowymi oraz dyscyplinarnymi (łącznie z kasacją konta przy wyjątkowo trudnych przypadkach) - patrz punkt 12 Regulaminu.

Zdarzenia
W tym miejscu znajdziesz dokładne dane na temat wszystkich zdarzeń, które miały miejsce w systemie wraz z datami i opisem.
Jeśli szukasz kiedy coś nastąpiło lub co nastąpiło i kiedy - jest to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi.

Statystyki

Aby zobaczyć podstawowe statystyki na temat Twojego konta oraz informacje statystyczne Systemu Partnerskiego - wejdź w ten dział.

Program partnerski

W tym miejscu masz możliwość pobrania KODU swojego linka partnerskiego oraz grafik, które możesz wykorzystać do promowania naszego systemu oraz czerpania dochodów z tego faktu. Więcej informacji na temat działania Systemu partnerskiego w dziale głównym System Partnerski.

Moje katalogi

W tym miejscu zobaczysz listę Twoich katalogów dodanych do systemu wraz z informacjami na temat otrzymanych zniżek z tytuły pracy Twojego katalogu.

Dodaj swój katalog

Aby dodać swój katalog do systemu i czerpać dodatkowe korzyści z jego pracy wejdź w ten dział i zapoznaj się z instrukcją bezpośrednio w nim. Po poprawnym dodaniu swojego katalogu zobaczysz jego dane w dziale Moje katalogi wraz z informacjami na temat wypracowanych przez katalog zniżek.

Pozostałe funkcje Panelu Menu:


Abonament
W tym miejscu zapoznasz się z warunkami i możliwościami wykupienia stałego abonamentu w systemie LinkiSEO.pl
Również w tym dziale możesz złożyć zamówienie na interesującą Cię opcję abonamentową.

Przelew środków
W tym miejscu możesz dokonać przelewu dowolnie wybranej kwoty na konto innego użytkownika systemu podając jego nazwę i kwotę przelewu.
System nie pobiera prowizji od tego typu transakcji jednak zwróć szczególną uwagę na punkt 6 Regulaminu, który określa warunki sprzedaży zasobów finansowych konta.


UWAGA !
W razie pytań lub problemów związanych z omawianymi tutaj funkcjami, na które nie ma odpowiedzi w dziale Pomoc ani w dziale FAQ - skontaktuj się z administracją na jeden z dostępnych adresów e-mail:

linkiseo@microproject.pl lub admin@linkiseo.pl


 
Wszelkie prawa zastrzeżone © LinkiSEO.pl Strona główna | O Nas | Pomoc | FAQ | Regulamin | FORUM | Program Partnerski | Statystyki | Kontakt